ZAPYTANIE
OFERTOWE

#PILKAWKLATCE

Skorzystaj z tego formularza kontaktowego, aby uzyskać dokładne informacje dotyczące naszej oferty. Wypełnij wymagane pola. Wymień szczególnie istotne pytania w wiadomości na końcu. Odezwiemy się ze szczegółami.

Dobry kontakt to dla nas priorytet. Jeśli zostawisz nam swój numer telefonu, oddzwonimy.

DANE KONTAKTOWE

Podstawowe informacje kontaktowe. Dzięki nim będziemy mogli odpowiednio zaadresować wszystkie pytania i udzielić precyzyjnych odpowiedzi. Chętnie zadzwonimy lub napiszemy.

Osoba fizycznaFirma

KONFIGURACJA BOISKA

Informacje dotyczące wybranej konfiguracji boiska. Wybierz rodzaj boiska i pożądaną konfigurację, zaznaczając opcje dodatkowe.

Jednopoziomowe boisko parterowe Q 503Jednopoziomowe boisko parterowe Q 505Dwupoziomowe boisko piętrowe Q 503 + Q 505

Lakierowanie proszkowe bramek kolorem żółtym RAL 1018Nawierzchnia ze sportowych płytek PVCŚciany boczne z siatki sportowej (piłkołap)Bandy 80 cm z drewnopochodnych płyt MFPZadaszenie z siatki sportowej (piłkołap)Umiejscowienie drzwi wejściowych w dowolnym segmencie bocznymTransport i montaż w wybranej lokalizacji

Lakierowanie proszkowe konstrukcji dowolnym kolorem z palety RALNawierzchnia z profesjonalnej trawy bezzasypowejŚciany boczne ze stalowej siatki zgrzewanej ze wzmocnieniamiBandy 80 cm ze stalowej siatki zgrzewanej ze wzmocnieniamiBandy 80 cm z tworzywa sztucznegoZadaszenie przeciwsłoneczne z materiału

DODATKOWE INFORMACJE

Pytania, uwagi lub specjalne życzenia nie uwzględnione w formularzu. Jesteśmy otwarci na sugestie. Chętnie porozmawiamy o pożądanej konfiguracji i wyposażeniu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Urbansport. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Urbansport działający przy fundacji Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa. Administrator przetwarza dane wyłącznie w celu obsługi formularza kontaktowego i nie udostępnia danych osobom trzecim.